Dobór pompy
ciepła

Dobór
Klimatyzacji

Skontaktuj się z nami

Wentylacja

Dlaczego wymiana powietrza w pomieszczeniach jest tak ważna?

Proces wymiany powietrza jest niezwykle istotny, ponieważ pozwala na usunięcie szkodliwych substancji gromadzących się w pomieszczeniach, m.in.: kurzu, roztoczy, oparów wilgoci, zarodników pleśni. Czyste powietrze gwarantuje zdrowsze warunki do codziennego funkcjonowania.

Projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb

Dobrze wykonany projekt jest podstawą dobrze funkcjonującej wentylacji i satysfakcji klienta. Aby jednak tak było, konieczne jest poznanie indywidualnych potrzeb i przeprowadzenie analizy przeznaczenia pomieszczeń.

Kompleksowa
realizacja projektów
- odciągi przemysłowe

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów wentylacyjnych, głównie odciągów przemysłowych, takich jak: biura, magazyny, placówki handlowe, hale czy zakłady produkcyjne. Działamy zgodnie z najnowszymi normami i przepisami branżowymi, aby zapewnić maksymalną skuteczność i efektywność naszych rozwiązań.

Oszczędzaj energię i oddychaj czystym powietrzem

Systemy wentylacyjne pozwalają na nieustanne wymienianie powietrza w pomieszczeniach, dostarczając nowe powietrze o znacznie lepszej jakości przez odpowiednie filtry. Zaawansowane układy wentylacji mogą odzyskiwać ciepło i wilgoć z powietrza wywiewanego za pomocą wymienników ciepła, nazywanych potocznie rekuperatorami. Najbardziej zaawansowane obecnie wymienniki potrafią odzyskać nawet 95% ciepła.