Dobór pompy
ciepła

Dobór
Klimatyzacji

Skontaktuj się z nami

Pompy ciepła

Innowacyjne rozwiązania
dla Twojego domu i firmy

Oferujemy profesjonalne doradztwo, montaż, serwis i naprawy pomp ciepła dla różnych typów obiektów.

Nasze rozwiązania pozwalają na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Osiągamy znaczne oszczędności energii, a także eliminujemy emisję CO2 – co przyczynia się do ochrony środowiska.

Dobór i montaż pomp ciepła to skomplikowane zadanie, które powinno być zlecone tylko wykwalifikowanemu i certyfikowanemu personelowi. Dlatego tu jesteśmy!

Twoje potrzeby są naszym priorytetem

Jesteśmy tu po to, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wątpliwości. 

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Przeprowadzamy oględziny w miejscu przyszłego montażu, aby upewnić się, że pompa ciepła będzie odpowiednio dobrana i zamontowana. Gwarantujemy naszym klientom efektywność systemu grzewczego i bezawaryjność na długi czas.

Kluczowe czynniki doboru pompy ciepła dla Twojego budynku

wielkość budynku

klasy izolacji i okien

ilość mieszkańców

typu instalacji
grzewczej

To pozwoli nam dobrać odpowiednią moc oraz odpowiednio wyposażony typ pompy ciepła, które będą spełniały wymagania klienta.

Ekologiczne rozwiązanie dla deweloperów i wspólnot lokatorskich

Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie pomp ciepła w swoich domach. Wynika to między innymi z wygody użytkowania, możliwości zasilania pomp ciepła z użyciem przydomowych instalacji fotowoltaicznych, długoletniej trwałości oraz zerowej emisyjności – co czyni pompy ciepła jednym z najbardziej ekologicznych sposobów ogrzewania.

Jesteśmy otwarci na współpracę! Tworzymy spersonalizowaną ofertę dla deweloperów oraz wspólnot lokatorskich.

Przez 18 lat naszej działalności zamontowaliśmy ponad 3000 urządzeń wielu marek i typów

W naszej ofercie posiadamy najnowocześniejsze pompy ciepła, które wykorzystują najbardziej wydajny czynnik chłodniczy R-32. Oferujemy szeroką gamę typów pomp ciepła o różnej mocy, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego nowo budowanego domu.

Wybierz to, co dla Twojego domu najlepsze.

W naszej ofercie posiadamy najnowocześniejsze technologicznie pompy ciepła, które wykorzystują najbardziej wydajny czynnik chłodniczy R-32. Oferujemy szeroką gamę typów oraz mocy pomp ciepła, co pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego zestawu do każdego nowo budowanego domu.