Nasza "misja"

Celem działania firmy Solid Serwis Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo jest dostawa usług oraz towarów wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Szczególną uwagę poświęcamy prawidłowemu doborowi urządzeń. Jest to jeden z podstawowych warunków pełnej użyteczności systemu zgodnie z oczekiwaniami klienta.
Na przestrzeni lat zdobyliśmy również niezbędne doświadczenie serwisowe, które pozwala nam dobierać bardziej niezawodne urządzenia, doradzać lepszych producentów itd.

Od momentu powstania w 2006r. odnotowujemy systematyczny, stabilny wzrost co jest dowodem zdobytego zaufania i zadowolenia ciągle powiększającego się grona naszych Klientów.

 

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

 

Dlaczego SOLID SERWIS?

Kompleksowa obsługa czyli: projekt, dostawa urządzeń i materiałów, realizacja, uruchomienie, pomiary, dokumentacja, współpraca z UDT. Wszystko to robimy profesjonalnie i w dobrej cenie.

Od początku działalności firmy do chwili obecnej nasi technicy zamontowali ponad 800 urządzeń różnych typów i różnych marek. Doświadczenie zebrane w tym okresie powoduje że wykonywane prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

 

Ciągle inwestujemy w rozwój

Aby podwyższyć jakość wykonywanych prac oraz zmniejszyć czas ich trwania nasze ekipy są wyposażone tylko w specjalistyczne narzędzia najlepszych marek.

 

 

Przekonaj się sam i zostań klientem Solid Serwis.

 

 

Referencje - nasi Klienci
Zobacz nasze instalacje