O firmie

Solid Serwis jest jednym z liderów branży HVAC w Szczecinie oraz regionie. W ciągu 15 lat zamontowaliśmy ponad 3000 urządzeń wielu marek i różnego typu. Dzięki profesjonalnie funkcjonującemu działowi serwisu pod naszą opieką znajduje się ponad 3500 urządzeń. Szczecin to spory rynek usług jednak jako jedna z niewielu firm z branży, oprócz montaży klimatyzatorów i innych urządzeń segmentu HVAC podejmujemy się pełnej obsługi i skomplikowanych napraw nie tylko standardowych klimatyzatorów ale również nietypowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych pracujących w przemyśle, transporcie i produkcji.  Stale rosnące grono naszych klientów stanowi oznakę zaufania i odpowiedniego poziomu obsługi.

Target

W Solid Serwis nie jesteśmy nastawieni jedynie na montaż nowych urządzeń. Stawiamy na długofalową współpracę pod kątem obsługi i napraw urządzeń i systemów. Podejmujemy się niemal wszystkich napraw bez względu na stopień ich zaawansowania.
Rzetelna diagnostyka i serwis urządzeń klimatyzacyjnych
SOLID SERWIS

Długofalowa strategia

Nasza praca jest realizowana w nowoczesny i wydajny sposób z użyciem specjalistycznego oprogramowania, które pomaga gromadzić szczegółowe dane o urządzeniach oraz historię obsługi i napraw.
Obecnie w naszym biurze pracuje prężny i doświadczony, pięcioosobowy zespół dzięki czemu możemy zapewnić łatwy kontakt i szybką reakcję.
W celu zapewnienia możliwie najkrótszego czasu oczekiwania, dysponujemy czterema dobrze wyposażonymi, mobilnymi ekipami serwisowymi.
Zbudowaliśmy stany magazynowe urządzeń, części, materiałów i czynników chłodniczych pozwalające na realizację pilnych zleceń niezależnie od pory dnia i tygodnia.
Zapewniamy naszym klientom wiele korzyści i wysoki standard obsługi. Z tego powodu zależy nam szczególnie na odbiorcach którzy potrafią docenić nasze mocne strony.

Przekonaj się sam i zostań klientem Solid Serwis