O firmie

Solid Serwis od 14 lat działa w Szczecinie i okolicach. Posiadamy mocno ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Zrealizowaliśmy ponad 3000 montaży różnego typu urządzeń. Dzięki profesjonalnie funkcjonującemu działowi serwisu pod naszą opieką znajduje się około 3500 urządzeń. Szczecin to spory rynek usług jednak  jako jedna z niewielu firm z branży podejmujemy się obsługi i skomplikowanych napraw również w przypadku nietypowych urządzeń pracujących w przemyśle i produkcji.  Stale rosnące grono naszych klientów stanowi oznakę zadowolenia i odpowiedniego poziomu obsługi.

Target

W Solid Serwis nie jesteśmy nastawieni jedynie na montaż nowych urządzeń. Stawiamy na długofalową współpracę pod kątem obsługi i napraw urządzeń i systemów. Gdy jest taka konieczność podejmujemy się niemal wszystkich napraw bez względu na stopień ich zaawansowania.
Rzetelna diagnostyka i serwis urządzeń klimatyzacyjnych
SOLID SERWIS

Długofalowa strategia

Nasza praca jest realizowana w nowoczesny i wydajny sposób z użyciem specjalistycznego oprogramowania, które pomaga gromadzić szczegółowe dane o urządzeniach oraz historię obsługi i napraw.
Obecnie w naszym biurze pracuje prężny i doświadczony, pięcioosobowy zespół dzięki czemu możemy zapewnić łatwy kontakt i szybką reakcję.
W celu zapewnienia możliwie najkrótszego czasu oczekiwania, dysponujemy czterema dobrze wyposażonymi, mobilnymi ekipami serwisowymi oraz zapasowym samochodem dostawczym.
Zbudowaliśmy stany magazynowe urządzeń, części, materiałów i czynników pozwalające na wykonywanie w szczególnych przypadkach większości typowych zleceń niezależnie od pory dnia i tygodnia.
Zapewniamy naszym klientom wiele korzyści i wysoki standard obsługi. Z tego powodu zależy nam szczególnie na odbiorcach którzy potrafią docenić nasze mocne strony.

Przekonaj się sam i zostań klientem Solid Serwis