Klimatyzatory dla wymagających

Przedstawiamy państwu kilka wybranych urządzeń które poza doskonałymi parametrami pracy charakteryzują się niezwykle estetycznym i nowoczesnym wyglądem.

 

Samsung Seria K

Samsung wprowadził na rynek nowy klimatyzator ścienny serii K, który posiada wbudowany moduł WI-Fi, umożliwiający sterowanie urządzeniem za pośrednictwem sieci. Klimatyzator oferuje unikalne funkcje oczyszczania powietrza, niwelując do 90% cząsteczek kurzu, a także bakterie, wirusy i grzyby. Urządzenie charakteryzuje się także klasą energetyczną A+++, niezwykle cichą pracą oraz eleganckim wzornictwem.

klimatyzacja_Samsung_seria_K.jpg

Więcej o Samsung Seria K

 

Mitsubishi Seria MSZ-EF

Nowy typoszereg stylowego modelu dopasowanego do każdego wystroju wnętrz. Jednostka wewnętrzna o opływowym kształcie, ukośne krawędzie podkreślają wyszukany styl i jakość. W połączeniu z imponująco niskim zużyciem energii i cichą pracą oraz wysoką wydajnością, urządzenia te stanowią najlepsze uzupełnienie zróżnicowanej architektury wnętrz, gwarantując jednocześnie maksymalną oszczędność miejsca i energii.
klimatyzacja_Mitsubishi_MSZ_EF.jpg

Więcej o Mitsubishi Seria MSZ-EF

 

Daikin Emura

Nowa generacja pierwszego zaprojektowanego w Daikin Europe klimatyzatora wejdzie na rynek wiosną 2014 roku. Klimatyzator Emura został zaprojektowany w Europie (2010), by sprostać wymaganiom europejskiej estetyki architektonicznej. Teraz czas na jego bardziej zaawansowanego następcę, który łączy eleganckie wzornictwo z najnowszymi technologiami sterowania klimatem we wnętrzu mieszkalnym.

klimatyzacja_DAIKIN_EMURA_awards_01.jpg

Więcej o Daikin Emura

 

Fuji Electric RSG


Klimatyzatory inverter serii RSG to jednostki do montażu na ścianie. Lekkie, o zwartej budowie i bardzo nowoczesnej stylistyce.

klimatyzacja_fuji_electric_rsg_lt.jpg

Więcej o Fuji Electric RSG

 

Gree Cozy Mirror

Klimatyzator Cozy Mirror symbolizuje niepowtarzalny styl i nowoczesne wzornictwo. Nasi klienci mogą wybierać z dwóch kolorów jednostek wewnętrznych: srebrnego i bordowego – wszystko po to, by jak najlepiej dopasować wzornictwo do swoich potrzeb. COZY MIRROR jest jednym z produktów, w których zdecydowaliśmy się zastosować nowatorską funkcję samoczyszczenia AUTO CLEAN/BLOW. Polega ona na automatycznym osuszaniu parownika z wilgoci, przez co blokuje rozwój pleśni oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów..
klimatyzacja_GREE_COZY_MIRROR.jpg
Więcej o Cozy Mirror
Referencje - nasi Klienci
Zobacz nasze instalacje