Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

W ciągu 11 lat zamontowaliśmy ponad 1600 klimatyzatorów różnego typu.
Obecnie pod stałą opieką serwisową mamy około 2000 urządzeń.
Specjalizujemy się w zapewnianiu komfortu w lokalach naszych klientów. 

Pełen zakres usług

Stale podnosimy nasze kwalifikacje co pozwala nadążyć za rozwojem technologii oraz rozszerzać zakres usług. Instalujemy wszystkie rodzaje urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno pojedyncze jednostki jak i złożone systemy. Jednostki wewnętrzne montowane są zazwyczaj w wykończonych już wnętrzach - tutaj ważna jest estetyka nie tylko samego urządzenia ale i staranność w montażu. Jednostki zewnętrzne montujemy w możliwie dyskretnych miejscach, ale z zachowaniem zasad, które mają wpływ na eksploatację urządzenia. Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć z naszych montaży.

Urządzenia klimatyzacyjne wielu marek

Montowaliśmy i serwisowaliśmy dotychczas klimatyzatory poniższych marek:
FUJI ELECTRIC, FUJITSU, GENERAL, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, DAIKIN, TOSHIBA, CARRIER, MITSUBISHI ELECTRIC,  PANASONIC, SANYO, HITACHI, SHARP, MC QUAY, YORK, LG, SAMSUNG, MIDEA, MDV, HAIER, LENNOX, GREE, CHIGO, MISTRAL, GALANZ, ELECTRA, SINCLAIR, AUX, AIRFORCE, VIVAX, HYUNDAI, AKAI, AIRCOOL, VINIA, KAISAI, DOSPEL oraz wiele innych.

W ofercie posiadamy marki urządzeń odznaczające się niską awaryjnością, dobrą jakością wykonania z długim okresem gwarancji. Nie współpracujemy z imperterami urządzeń, którzy bezpodstawnie utrudniają zasadność napraw gwarancyjnych.

Taka polityka przekłada się długofalowo na obopólną korzyść Klienta oraz serwisu. Statystycznie rzecz biorąc żywotność klimatyzatorów zależy w 50% od jakości urządzenia a w drugiej połowie od jakości montażu i późniejszej obsługi.

Klimatyzatory do stylowych wnętrz

Zobacz klimatyzatory dla wymagającychklimatyzacja_dla_wymagajacych.jpg

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym wielu marek. Prowadzimy również naprawy pogwarancyjne. Jesteśmy sprawdzonym partnerem producentów cenionym za fachowość, szybkość i sprawność przeprowadzanych napraw. Ich opinia jest dla nas równie cenna jak zadowolenie naszych klientów.

Gwarancja najlepszej oferty

Jako autoryzowany dystrybutor sprawdzonych marek oferujący fachowy montaż stworzyliśmy pakiet, który nazywamy Gwarancją Najlepszej Oferty. Mogą Państwo być pewni jakości oferowanych urządzeń oraz montaży wykonanych przez Solid-Serwis.

60 miesięcy gwarancji!

Wielu producentów oferuje dziś nawet do 5 lat gwarancji, warunkiem jest prawidłowy montaż oraz regularny serwis urządzeń - z nami to proste i bezproblemowe!

Zaoszczędź z nami 15% ceny!

Ustawa o podatku VAT umożliwia zastosowanie obniżonej stawki VAT 8% (zamiast 23%) na dostawę klimatyzacji wraz z usługą montażu w lokalach mieszkalnych. 

Zobacz więcej na stronie klimatyzacja z 8% VAT w mieszkalnictwie

Skontaktuj się znami

Jeżeli rozważacie Państwo montaż klimatyzacji w swoim lokalu zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dobór urządzeń, wizja lokalna w miejscu planowanego montażu są bezpłatne. Gwarantujemy najlepszą ofertę z zachowaniem najwyzszej jakości i starannosci usług. Zaproponujemy rozwiązania dobrane do Państwa specyfiki: pojedyncze jednostki lub złożone systemy, solidne propozycje na lata i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Zadzwoń do nas 91 484 02 37

 

Formularz kontaktowy 24/7


Jeśli zależy ci na szybkiej wycenie - wypełnij rzetelnie formularz poniżej:


 firma
 osoba prywatna
 

Captcha Code

Kliknij na obrazek by wygenerować inny kod.
 
Referencje - nasi Klienci
Zobacz nasze instalacje