O firmie

Solid Serwis jest obecny na rynku od ponad dwunastu lat. Posiadamy mocno ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Mamy za sobą ponad 2300 wykonanych montaży różnego typu urządzeń. Obecnie pod naszą opieką znajduje się około 3000 urządzeń. Stale rosnące grono naszych klientów stanowi oznakę zadowolenia i odpowiedniego poziomu obsługi.

Target

W Solid Serwis nie jesteśmy nastawieni jedynie na montaż nowych urządzeń. Stawiamy na długofalową współpracę pod kątem obsługi i napraw urządzeń i systemów. Gdy jest taka konieczność podejmujemy się niemal wszystkich napraw bez względu na stopień ich zaawansowania.
SOLID SERWIS

Długofalowa strategia

Nasza praca jest realizowana w nowoczesny i wydajny sposób z użyciem specjalistycznego oprogramowania, które pomaga gromadzić szczegółowe dane o urządzeniach oraz historię obsługi i napraw.
Obecnie w naszym biurze pracuje prężny i doświadczony, pięcioosobowy zespół dzięki czemu możemy zapewnić łatwy kontakt i szybką reakcję.
W celu zapewnienia możliwie najkrótszego czasu oczekiwania, dysponujemy czterema dobrze wyposażonymi, mobilnymi ekipami serwisowymi oraz zapasowym samochodem dostawczym.
Zbudowaliśmy stany magazynowe urządzeń, części, materiałów i czynników pozwalające na wykonywanie w szczególnych przypadkach większości typowych zleceń niezależnie od pory dnia i tygodnia.
Zapewniamy naszym klientom wiele korzyści i wysoki standard obsługi. Z tego powodu zależy nam szczególnie na odbiorcach którzy potrafią docenić nasze mocne strony.

Przekonaj się sam i zostań klientem Solid Serwis